Kontakta oss gärna om du har frågor om våra produkter och tjänster.

Skyltproduktion i Borås AB
Norrby Långgata 47
504 35 Borås 

 

Telefon: 033-10 44 00 (Vardagar mellan 07:00-16:00)
Email: info@skyltproduktion.se

Projektledare

Jonas LandénVD / ProjektledareTelefon: 0707-22 00 26Mail: jonas@skyltproduktion.se
Peter JohanssonProduktionschef / projektledareTelefon: 0708-12 42 10Mail: peter@skyltproduktion.se
Tommy JohanssonProjektledareTelefon: 0707-10 44 31Mail: tommy@skyltproduktion.se
Edith EngProjektledareTelefon: 0702-66 84 23Mail: edith@skyltproduktion.se
Robbin FalkenströmProjektledareTelefon: 0706-10 44 24Mail: robbin@skyltproduktion.se
Oliver AnderssonProjektledareTelefon: 0705-23 73 09Mail: oliver@skyltproduktion.se
Niclas SundströmProjektledareTelefon: 0709-22 70 13Mail: niclas@skyltproduktion.se

Produktion

Malin DybnérProduktionTelefon: 0702-66 89 57Mail: produktion@skyltproduktion.se
Josefin FagerlundProduktionTelefon: 0702-66 89 57Mail: produktion@skyltproduktion.se
Robin AhlmalmDigitaltryckareTelefon: 0702-66 89 57Mail: digitaltryck@skyltproduktion.se
Leif PetterssonProduktionTelefon: 0702-66 89 57Mail: digitaltryck@skyltproduktion.se

Servicetekniker

Mikael SnyggServiceteknikerTelefon: 0704-10 44 81Mail: montering@skyltproduktion.se
Tobias BengtssonServiceteknikerTelefon: 0703-57 14 20Mail: montering@skyltproduktion.se
Tillbaka till toppen >